Out Of Order Tag, Blank Back, Rigid Vinyl, Red/White, 6x3", 1 Hole, Nylon Ties Included
(Pack of
25)
SKU:1676793 Item#: 1676793
Out Of Order Tag, Blank Back, Rigid Vinyl, Red/White, 6x3", 1 Hole, Nylon Ties Included
Read MoreCouldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Wypall L30 Wiper 16.4 x 9.8"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Glossy Back Paper Floor Mat, 17" x 22"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wyper Super Prep Towel 9 x 14"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Floor Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Danger DO NOT ENTER AUTH PERSON ONLY
$0.00
Couldn't load pickup availability
Caution AUTHORIZED PERSONNEL ONLY Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 10mm x 26'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Yellow
$0.00
Couldn't load pickup availability
BK1 Bearkat Safety Glasses
$0.00
Couldn't load pickup availability
Push-Type Retainer Nylon 16 x 19mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Fascia General Purpose Split Rivet 3/16"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fender Splash Shield Push Rivet Nylon 7mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Floor Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Danger DO NOT ENTER AUTH PERSON ONLY
$0.00
Couldn't load pickup availability
Caution AUTHORIZED PERSONNEL ONLY Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Out Of Order Tag, Blank Back, Rigid Vinyl, Red/White, 6x3", 1 Hole, Nylon Ties IncludedTechnical Specifications
| Item#: | 1676793 |
|---|---|
| Type | Accident Prevention Tags |
| Color | Red/White |
| Size | 6x3 " |
| Language | English |
| Material | Rigid Vinyl |
| Legend | Out Of Order |
| Sign Header | Non Header |
| Front Legend | Out Of Order |
| Height | 6 " |
| Style | Hang Tag |
| Width | 3 " |
| Mounting Configurations | 1 Hole |
| Description | Accident Prevention Tag |
| Quantity Per Package | 25 ea. |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov