Cabinet Multi-Purpose Cutting Tool Storage, Metal
(Pack of
1)
SKU:PA5335 Item#: PA5335
Cabinet Multi-Purpose Cutting Tool Storage, Metal
Read MoreFrequently Bought Together
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Air Distributor Defroster Push-Type Retainer
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fender Liner Screw Grommet Nylon M5.5
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 10mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
36 Compartment Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wire Spool Brown Steel Rack
$0.00
Couldn't load pickup availability
Gravity Feed Dispenser
$0.00
Couldn't load pickup availability
Replacement Wrench Pouch
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Cabinet Multi-Purpose Cutting Tool Storage, MetalTechnical Specifications
| Item#: | PA5335 |
|---|---|
| Description | Cabinet |
| Type | Multiple Use |
| Material | Metal |
| Style | Multiple Purpose |
| Number of Compartments | 84 |
| Color | Brown |
| Width | 14-5/8 " |
| Height | 7-3/4 " |
| Depth | 7-3/8 " |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 15.0 lb |
