10" Grn Flagged MultiSurface Vhcl Brush
(Pack of
1)
SKU:1693736 Item#: 1693736
Soft green flagged fiber is set in plastic block with 1 threaded handle hole. Works with a flow-through threaded handle
Frequently Bought Together
Flow-Through Wash Brush Extension Handle 3 to 5'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Multi-Flow Truck Wash Brush 9 x 2-1/2"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Hardwood Handle 60 x 15/16"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Pink
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/2" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Anti-Rattle/Squeak BRS Tape 30mm x 10'
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/2" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/4" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wypall L30 Wiper 16.4 x 9.8"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Inner Fender Shield Attaching Clip Nylon Black
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Cover Push-Type Retainer Nylon 18mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Specialty Rivet with Plastic Cap Aluminum 3.2mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/2" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Anti-Rattle/Squeak BRS Tape 30mm x 10'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Adhesive-Back Shim Stock 1/8 x 5/8" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Soft green flagged fiber is set in plastic block with 1 threaded handle hole. Works with a flow-through threaded handleTechnical Specifications
| Item#: | 1693736 |
|---|---|
| Type | Wash Brush |
| Block Width | 10 " |
| Block Material | Plastic |
| Trim Length | 2-1/2 " |
| Fill Material | Nylon |
| Fill Color | Green |
| Description | 10" Grn Flagged MultiSurface Vhcl Brush |
| UNSPSC #: | 27113000 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 1.15 lb |
