4-Drawer Heavy-Duty Steel Roller Rack, 14-3/4" H x 20-1/2" W x 16-3/4" D, Brown
(Pack of
1)
SKU:A33 Item#: A33
4-Drawer Heavy-Duty Steel Roller Rack, 14-3/4" H x 20-1/2" W x 16-3/4" D, Brown
Read MoreCouldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Keystock Rack
$0.00
Couldn't load pickup availability
Rack Roller Heavy-Duty 2-Drawer
$0.00
Couldn't load pickup availability
6-Can Aerosol Caddy
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wire Hose Rack
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Radiator and Grille Drive Rivet 7mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Push-Type Retainer Nylon 18mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Push-Type Retainer Nylon 16 x 19mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Adjustable Drawer
$0.00
Couldn't load pickup availability
Roller Rack Stand With 15" Legs
$0.00
Couldn't load pickup availability
Horizontal and Vertical Adjustable Drawer, Orange
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
4-Drawer Heavy-Duty Steel Roller Rack, 14-3/4" H x 20-1/2" W x 16-3/4" D, BrownTechnical Specifications
| Item#: | A33 |
|---|---|
| Style | Roller Rack |
| Width | 20-1/2 " |
| Height | 14-3/4 " |
| Depth | 16-3/4 " |
| Material | Steel |
| Color | Brown |
| Drawer Capacity | 4 |
| Size | 14-3/4" H x 20-1/2" W x 16-3/4" D |
| Type | Storage |
| Description | Four-Drawer Heavy-Duty Roller Rack |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 40.0 lb |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
