Dash Panel Filler Clip for Ford, General-Purpose, Nylon, Black, 7/16" Head, 3/16 x 5/8" Stem
(Pack of
50)
SKU:P80627 Item#: P80627
Ford 1988+
GM 1977
GM 1977 Dash Panel Filler Clip
OEM Nos.: GM 20413107, Ford 388246S
Couldn't load pickup availability
Frequently Bought Together
Front Bumper and Radiator Support Drive Rivet
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Drive Rivet Plastic 7mm Hole
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 18mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper and Radiator Support Drive Rivet
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Drive Rivet Plastic 7mm Hole
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 18mm
Couldn't load pickup availability
Rocker Panel Molding Clip Nylon Gray
Couldn't load pickup availability
Tail Lamp Fender Apron Grommet Plastic M6
Couldn't load pickup availability
Rocker Molding Clip with Sealer Nylon Gray 12mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper and Radiator Support Drive Rivet
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Drive Rivet Plastic 7mm Hole
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 18mm
Couldn't load pickup availability
Hex Head Sheet Metal Screw with 16mm Washer Steel
Couldn't load pickup availability
Rocker Molding Clip with Sealer Nylon Blue 17mm
Couldn't load pickup availability
Air Distributor Defroster Push-Type Retainer
Couldn't load pickup availability
Front Bumper and Radiator Support Drive Rivet
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Drive Rivet Plastic 7mm Hole
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 18mm
Couldn't load pickup availability
Product Description
Ford 1988+ GM 1977
GM 1977 Dash Panel Filler Clip
OEM Nos.: GM 20413107, Ford 388246S
Technical Specifications
| Item#: | P80627 |
|---|---|
| Type | Clip |
| Style | General |
| Head Diameter | 7/16 " |
| Stem Length | 5/8 " |
| Stem Diameter | 3/16 " |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Quantity Per Package | 50.0000 |
| Kent Complete 2 Location | Drawer A : Row 4 : Column 2 |
| UNSPSC #: | 25172502 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 0.02 lb |
