Acid Brush, Black Horsehair Fill, Tin Handle and Ferrule, 3/4" Trim Length, 3/8 x 5-3/4"
(Pack of
25)
SKU:KT14035 Item#: KT14035
Acid Brush, Black Horsehair Fill, Tin Handle and Ferrule, 3/4" Trim Length, 3/8 x 5-3/4"
Read MoreFrequently Bought Together
10 " Green Flagged Multi Surface Vehicle Brush
$0.00
Couldn't load pickup availability
10" Multi Surface Deck Scrub Brush Blue
$0.00
Couldn't load pickup availability
Heavy-Duty Dust Pan 12-1/4"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Adhesive-Back Shim Stock 5/32 x 1/4" x 30'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Butyl Windshield Tape 3/8" x 15'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen White
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/2" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Anti-Rattle/Squeak BRS Tape 30mm x 10'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Black, 6 Mil, Medium, 1,000/Case
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Drive Rivet Plastic 10mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Drive Rivet Plastic 7mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Blue
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Polypropylene Packaging Tape 2" x 55 Yards
$0.00
Couldn't load pickup availability
Total Rubber Clean Silicone Free Rubber Cleaner
$0.00
Couldn't load pickup availability
Butt Connector 16 to 14 AWG Blue
$0.00
Couldn't load pickup availability
Glass Kleen HD
$0.00
Couldn't load pickup availability
Sudzz™ Car Wash 5gal
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wall Mount Dispenser for Hand Cleaner
$0.00
Couldn't load pickup availability
3Pc Multi-Purpose Scraper/Pry Bar Set
$0.00
Couldn't load pickup availability
Sudzz™ Car Wash 5gal
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wall Mount Dispenser for Hand Cleaner
$0.00
Couldn't load pickup availability
3Pc Multi-Purpose Scraper/Pry Bar Set
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Acid Brush, Black Horsehair Fill, Tin Handle and Ferrule, 3/4" Trim Length, 3/8 x 5-3/4"Technical Specifications
| Item#: | KT14035 |
|---|---|
| Width | 3/8 " |
| Trim Length | 3/4 " |
| Overall Length | 5-3/4 " |
| Fill Material | Horsehair |
| Fill Color | Black |
| Handle Material | Tin |
| Quantity Per Package | 25.0000 |
| UNSPSC #: | 27113003 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 0.38 lb |
