Pipe Tap Stand, 1-3/4" H x 10-1/2" W x 5-1/2" D
(Pack of
1)
SKU:A1X40 Item#: A1X40
Pipe Tap Stand, 1-3/4" H x 10-1/2" W x 5-1/2" D
Read MoreFrequently Bought Together
Specialty Rivet with Plastic Cap Aluminum 3.2mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Fender Liner Push-Type Retainer Nylon 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Shield Push-Type Retainer with Metal Insert
$0.00
Couldn't load pickup availability
8" Legs Steel Brown Bin Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
12" Legs Steel Blue Bin Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Countersink Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Roller Rack Stand With 8" Legs
$0.00
Couldn't load pickup availability
Plastic Drawer Dividers
$0.00
Couldn't load pickup availability
4-Drawer Heavy-Duty Steel Brown Roller Rack
$0.00
Couldn't load pickup availability
Hole Saw Rack
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Pipe Tap Stand, 1-3/4" H x 10-1/2" W x 5-1/2" DTechnical Specifications
| Item#: | A1X40 |
|---|---|
| Description | Stand |
| Type | Taps |
| Material | Wood |
| Style | Pipe |
| Number of Compartments | 10 |
| Width | 10-1/2 " |
| Height | 1-3/4 " |
| Depth | 5-1/2 |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 1.76 lb |
