Roller Rack Stand With 15" Legs, Steel, Orange
(Pack of
1)
SKU:KA4S Item#: KA4S
Roller Rack Stand With 15" Legs, Steel, Orange
Read MoreCouldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Catalog page#: 14-5
Frequently Bought Together
Bin Stand With 12" Legs
$0.00
Couldn't load pickup availability
15" Legs Steel Roller Rack Blue Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bin Stand Legs 8"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fender Apron Drive Rivet 8mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Engine Under Cover Drive Rivet Plastic 7mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Cowl Bumper Fender Liner/Engine Under Cover Rivet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Cutting Tool Cabinet Stand With 15" Legs
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bin Stand With 12" Legs
$0.00
Couldn't load pickup availability
15" Legs Steel Roller Rack Blue Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Tool Backpack
$0.00
Couldn't load pickup availability
20 Compartment Drawer
$0.00
Couldn't load pickup availability
24 Compartment Drawer
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Roller Rack Stand With 15" Legs, Steel, OrangeTechnical Specifications
| Item#: | KA4S |
|---|---|
| Style | Rack Stand |
| Material | Steel |
| Height | 15 " |
| Color | Orange |
| Size | 20-1/2"W x 15"H x 17-1/8 " |
| Type | Storage |
| Description | Stand with 15" Legs |
| Width | 20-1/2 " |
| Depth | 17-1/8 " |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 14.8 lb |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
