EYE WASH STATION Sign, Self Sticking, 10" x 7"
(Pack of
1)
SKU:1593065 Item#: 1593065
EYE WASH STATION Sign, Self Sticking, 10" x 7"
Read MoreFrequently Bought Together
Marker Pen Yellow
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/2" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/4" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Notice NOT AN EXIT Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Caution Stand Clear Of Door Sign, Fiberglass
$0.00
Couldn't load pickup availability
Floor Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 8mm x 26'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Black, 6 Mil, Large, 100/Box
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Black, 6 Mil, X-Large, 100/Box
$0.00
Couldn't load pickup availability
Drive Rivet Nylon M8
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Radiator and Grille Drive Rivet 7mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Push-Type Retainer Nylon 18mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Notice NOT AN EXIT Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Caution Stand Clear Of Door Sign, Fiberglass
$0.00
Couldn't load pickup availability
Floor Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
EYE WASH STATION Sign, Self Sticking, 10" x 7"Technical Specifications
| Item#: | 1593065 |
|---|---|
| Type | First Aid |
| Material | Self Sticking |
| Sign Header | None |
| Front Legend | Eye Wash Station |
| Height | 10 " |
| Width | 7 " |
| Description | SS - 7" x 10" |
| Quantity Per Package | 1.0000 |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 1.0 lb |
