Notice No Trespassing Label With Person Picto, Adhesive Vinyl, Black/Blue/White/Red, 5x12"
(Pack of
1)
SKU:1674513 Item#: 1674513
Corrosion-proof
UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Couldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Automotive Refinishing Tape 3/4" x 60 Yards
Couldn't load pickup availability
Danger Wear Eye Protection. Sign with Picto, Plastic .040
Couldn't load pickup availability
General Purpose Duct Tape 2" x 60 Yards
Couldn't load pickup availability
Fender Lining Screw Grommet Nylon #12
Couldn't load pickup availability
Caution Area In Front Of Electrical Panel Must Be Kept Clear For 36 Inches Osha Regulations Sign,Pls
Couldn't load pickup availability
Product Description
Corrosion-proof UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Technical Specifications
| Item#: | 1674513 |
|---|---|
| Type | Notice Signs |
| Color | Black/Blue/White/Red |
| Size | 5x12 " |
| Language | English |
| Material | Adhesive Vinyl |
| Legend | No Trespassing |
| Sign Header | Notice |
| Front Legend | No Trespassing |
| Height | 5 " |
| Style | Labels |
| Width | 12 " |
| Description | Notice Sign |
| Quantity Per Package | 1 ea. |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov