Dash Panel Filler Clip for Ford, General-Purpose, Nylon, Black, 7/16" Head, 3/16 x 5/8" Stem
(Pack of
50)
SKU:P80627 Item#: P80627
Ford 1988+
GM 1977
GM 1977 Dash Panel Filler Clip
OEM Nos.: GM 20413107, Ford 388246S
Couldn't load pickup availability
Frequently Bought Together
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 10mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Specialty Nut Steel M4.2-1.41
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 11.5 x 21
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 10mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Specialty Nut Steel M4.2-1.41
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 11.5 x 21
Couldn't load pickup availability
Push-Type Retainer Nylon 14mm
Couldn't load pickup availability
Fir Tree Cable Tie 8"
Couldn't load pickup availability
Radiator Wheel House Retainer Nylon 17mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 10mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Specialty Nut Steel M4.2-1.41
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 11.5 x 21
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 11.5 x 21
Couldn't load pickup availability
Fender Splash Shield Retainer Nylon 20mm
Couldn't load pickup availability
Front Rear Bumper Specialty Rivet 3.2mm
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 10mm
Couldn't load pickup availability
Nylon Cable Tie 15-1/4" Black
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Specialty Nut Steel M4.2-1.41
Couldn't load pickup availability
Product Description
Ford 1988+ GM 1977
GM 1977 Dash Panel Filler Clip
OEM Nos.: GM 20413107, Ford 388246S
Technical Specifications
| Item#: | P80627 |
|---|---|
| Type | Clip |
| Style | General |
| Head Diameter | 7/16 " |
| Stem Length | 5/8 " |
| Stem Diameter | 3/16 " |
| Material | Nylon |
| Color | Black |
| Quantity Per Package | 50.0000 |
| Kent Complete 2 Location | Drawer A : Row 4 : Column 2 |
| UNSPSC #: | 25172502 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 0.02 lb |
