Service Dispatch Number, White, Card Stock, 3000 to 3999 Number Range, 7-1/2" Width, 6-1/2" Length
(Pack of
1)
SKU:1536885 Item#: 1536885
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999.
7-1/2"W x 6-1/2"L
Couldn't load pickup availability
Catalog page#: 10-11
Frequently Bought Together
Service Dispatch Number 9000 to 9999
Couldn't load pickup availability
Repair Order Holder 10-1/2 x 14-1/2"
Couldn't load pickup availability
Service Dispatch Number 6000 to 6999
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 8mm x 26'
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 10mm x 26'
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Yellow
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Black, 6 Mil, Large, 100/Box
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Black, 6 Mil, Large, 1,000/Case
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 8mm x 26'
Couldn't load pickup availability
Cowl Bumper Fender Liner/Engine Under Cover Rivet
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 20mm
Couldn't load pickup availability
Drive Rivet Nylon M8
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 10mm x 26'
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Yellow
Couldn't load pickup availability
Wypall L30 Wiper 16.4 x 9.8"
Couldn't load pickup availability
Miniature Incandescent Bulb 12V 3CP
Couldn't load pickup availability
Nylon Cable Tie 7-1/2" Black
Couldn't load pickup availability
H11 Halogen Miniature Bulb 55W 12V
Couldn't load pickup availability
Product Description
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999. 7-1/2"W x 6-1/2"L
Technical Specifications
| Item#: | 1536885 |
|---|---|
| Manufacturer Model #: | FB-P9933-53 |
| Type | Service Dispatch Numbers |
| Material | Card Stock |
| Color | White |
| Length | 6.5 " |
| Width | 7.5 " |
| Number Range | 3000 3999 |
| UNSPSC #: | 27112300 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 15.0 lb |
