Service Dispatch Number, White, Card Stock, 5000 to 5999 Number Range, 7-1/2" Width, 6-1/2" Length
(Pack of
1)
SKU:1536886 Item#: 1536886
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999.
7-1/2"W x 6-1/2"L
Frequently Bought Together
Service Dispatch Number 2000 to 2999
$0.00
Couldn't load pickup availability
Key Tag Yellow 4.5 x 7.5"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Vehicle Protection Floor Rack 42 x 39 x 22"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Universal Single-Ply Medium Weight Sorbent Pads
$0.00
Couldn't load pickup availability
Welding and Spark Deflection Paper 24" x 150'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Paint Marker Pink
$0.00
Couldn't load pickup availability
Friction Tape 3/4" x 60'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bullseye #12 Bottle with Trigger Sprayer 22fl.oz
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 5/8" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 10 x 12mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Wheel Opening Drive Rivet Aluminum 5/32"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Radiator Grille Nut M4.2-1.41
$0.00
Couldn't load pickup availability
Acid Brush 1/2 x 5-3/4"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Valve Action® Permanent Paint Marker Yellow
$0.00
Couldn't load pickup availability
WypAll X80 ShopPro Towel 12.5 x 13.4"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 10mm x 26'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Euro-Black™ Satin Finish 15oz
$0.00
Couldn't load pickup availability
Butt Connector 12 to 10 AWG Yellow
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999. 7-1/2"W x 6-1/2"L
Technical Specifications
| Item#: | 1536886 |
|---|---|
| Manufacturer Model #: | FB-P9933-55 |
| Type | Service Dispatch Numbers |
| Material | Card Stock |
| Color | White |
| Length | 6.5 " |
| Width | 7.5 " |
| Number Range | 5000 5999 |
| UNSPSC #: | 27112300 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 15.0 lb |
