Service Dispatch Number, White, Card Stock, 7000 to 7999 Number Range, 7-1/2" Width, 6-1/2" Length
(Pack of
1)
SKU:1536890 Item#: 1536890
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999.
7-1/2"W x 6-1/2"L
Frequently Bought Together
Service Dispatch Number 2000 to 2999
$0.00
Couldn't load pickup availability
Key Tag Yellow 4.5 x 7.5"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Vehicle Protection Floor Rack 42 x 39 x 22"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen White
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Blue
$0.00
Couldn't load pickup availability
Universal High-Visibility Sorbent Pad
$0.00
Couldn't load pickup availability
Adhesive-Back Shim Stock 1/8 x 5/8" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Automotive Trim Lifting Masking Tape 10mm x 10m
$0.00
Couldn't load pickup availability
Butyl Windshield Tape 1/4" x 15'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Indented Hex Head Bolt with 17mm Washer
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper and Radiator Support Drive Rivet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Polypropylene Packaging Tape 2" x 55 Yards
$0.00
Couldn't load pickup availability
Automotive Refinishing Tape 1-1/2" x 60 Yards
$0.00
Couldn't load pickup availability
Protective Seat Cover 32 x 14 x 38"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999. 7-1/2"W x 6-1/2"L
Technical Specifications
| Item#: | 1536890 |
|---|---|
| Manufacturer Model #: | FB-P9933-57 |
| Type | Service Dispatch Numbers |
| Material | Card Stock |
| Color | White |
| Length | 6.5 " |
| Width | 7.5 " |
| Number Range | 7000 7999 |
| UNSPSC #: | 27112300 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 15.0 lb |
