Rack Stand With 8" Legs , Steel, Brown
(Pack of
1)
SKU:A25S Item#: A25S
Rack Stand With 8" Legs , Steel, Brown
Read MoreFrequently Bought Together
12" Legs Steel Blue Bin Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bin Stand With 12" Legs
$0.00
Couldn't load pickup availability
15" Legs Steel Roller Rack Blue Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Push-Type Retainer Nylon 16 x 19mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Fascia General Purpose Split Rivet 3/16"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fender Splash Shield Push Rivet Nylon 7mm Hole
$0.00
Couldn't load pickup availability
Countersink Wood Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bin Stand Legs 8"
$0.00
Couldn't load pickup availability
8" Legs Steel Roller Rack Brown Stand
$0.00
Couldn't load pickup availability
Horizontal and Vertical Adjustable Drawer, Orange
$0.00
Couldn't load pickup availability
Corrugated Storage Bin
$0.00
Couldn't load pickup availability
9 Compartment Steel Drawer
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Rack Stand With 8" Legs , Steel, BrownTechnical Specifications
| Item#: | A25S |
|---|---|
| Style | Rack Stand |
| Material | Steel |
| Height | 8 " |
| Color | Brown |
| Size | 8 " |
| Type | Storage |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 10.0 lb |