FIRE EXTINGUISHER Sign, Downward Pointing Arrow, Self-Sticking, 14" x 10"
(Pack of
1)
SKU:SF14684 Item#: SF14684
FIRE EXTINGUISHER Sign, Downward Pointing Arrow, Self-Sticking, 14" x 10"
Read MoreFrequently Bought Together
Mechanic's Wire Steel 18ga
$0.00
Couldn't load pickup availability
Butyl Windshield Tape 5/16" x 15'
$0.00
Couldn't load pickup availability
WypAll X80 ShopPro Towel 9.1 x 16.8"
$0.00
Couldn't load pickup availability
BMP71 Indoor/Outdoor Vinyl Tape
$0.00
Couldn't load pickup availability
MiniMark Industrial Label Printer Ribbon
$0.00
Couldn't load pickup availability
MiniMark Industrial Label Printer Vinyl Tape
$0.00
Couldn't load pickup availability
Universal High-Visibility Sorbent Pad
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Polypropylene Packaging Tape 2" x 55 Yards
$0.00
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 11.5 x 21
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Rear Bumper Specialty Rivet 3.2mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Rocker Door and Exterior Molding Retainer
$0.00
Couldn't load pickup availability
DANGER HARD HAT AREA Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Danger HIGH VOLTAGE Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Danger NO SMOKING Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
FIRE EXTINGUISHER Sign, Downward Pointing Arrow, Self-Sticking, 14" x 10"Technical Specifications
| Item#: | SF14684 |
|---|---|
| Manufacturer Model #: | 86091 |
| Type | Fire |
| Material | Self-Sticking |
| Sign Header | None |
| Front Legend | Fire Extinguisher |
| Height | 14 " |
| Width | 10 " |
| Description | SS - 14" x 10" |
| Quantity Per Package | 1.0000 |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
