Service Dispatch Number, White, Card Stock, 1000 to 1999 Number Range, 7-1/2" Width, 6-1/2" Length
(Pack of
1)
SKU:1536878 Item#: 1536878
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999.
7-1/2"W x 6-1/2"L
Frequently Bought Together
X-Large Tire Bag 47 x 48"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Key Tag Blue 4.5 x 7.5"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Service Dispatch Number 2000 to 2999
$0.00
Couldn't load pickup availability
Service Dispatch Number 000 to 999
$0.00
Couldn't load pickup availability
Tamper Identification Marker Yellow
$0.00
Couldn't load pickup availability
Universal Single-Ply Medium Weight Sorbent Pads
$0.00
Couldn't load pickup availability
Automotive Refinishing Tape 1-1/2" x 60 Yards
$0.00
Couldn't load pickup availability
Protective Seat Cover 32 x 14 x 38"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Friction Tape 3/4" x 60'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fender Splash Shield Retainer Nylon 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Push-Type Retainer Nylon 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Molding Clip with Sealer Nylon White 10 x 12mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
180ml Spray Cup System - Water-Based - 50 Liners, 50 Lids, 20 Stoppers, 1 Hard Cup, 1 Collar
$0.00
Couldn't load pickup availability
Automotive Refinishing Tape 3/4" x 60 Yards
$0.00
Couldn't load pickup availability
Acid Brush 1/2 x 5-3/4"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Quick Disconnect Plug Steel 1/4" x 1/4-18
$0.00
Couldn't load pickup availability
H7 Halogen Miniature Bulb 55W 12V
$0.00
Couldn't load pickup availability
Seam Sealing Tape 10mm x 26'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Service dispatch numbers printed on large heavy card stock for increased durability and visibility. The card stock contains a large hole making these compatible with most vehicle's rearview mirrors. Comes in multiple number ranges from 000 to 9999. 7-1/2"W x 6-1/2"L
Technical Specifications
| Item#: | 1536878 |
|---|---|
| Manufacturer Model #: | FB-P9933-51 |
| Type | Service Dispatch Numbers |
| Material | Card Stock |
| Color | White |
| Length | 6.5 " |
| Width | 7.5 " |
| Number Range | 1000 1999 |
| UNSPSC #: | 27112300 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 15.0 lb |
