EYE WASH STATION Sign, Self Sticking, 10" x 7"
(Pack of
1)
SKU:1593065 Item#: 1593065
EYE WASH STATION Sign, Self Sticking, 10" x 7"
Read MoreFrequently Bought Together
Automotive Trim Lifting Masking Tape 10mm x 10m
$0.00
Couldn't load pickup availability
Butyl Windshield Tape 1/4" x 15'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Universal Sorbent Pad
$0.00
Couldn't load pickup availability
FIRST AID STATION
$0.00
Couldn't load pickup availability
MiniMark Industrial Label Printer Vinyl Tape
$0.00
Couldn't load pickup availability
GlobalMark 2 Industrial Label Maker Ribbon
$0.00
Couldn't load pickup availability
Marker Pen Pink
$0.00
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Black, 6 Mil, Medium, 100/Box
$0.00
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 1/2" x 50'
$0.00
Couldn't load pickup availability
Bumper Clip Push-Type Retainer Nylon 18mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front/Rear Bumper Push-Type Retainer Nylon 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Rocker Panel Molding Clip Nylon White 12 x 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
EYE WASH STATION
$0.00
Couldn't load pickup availability
Danger AUTHORIZED PERSONNEL ONLY Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Danger DO NOT ENTER Sign
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
EYE WASH STATION Sign, Self Sticking, 10" x 7"Technical Specifications
| Item#: | 1593065 |
|---|---|
| Type | First Aid |
| Material | Self Sticking |
| Sign Header | None |
| Front Legend | Eye Wash Station |
| Height | 10 " |
| Width | 7 " |
| Description | SS - 7" x 10" |
| Quantity Per Package | 1.0000 |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | No |
| Weight: | 1.0 lb |
