Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" D
(Pack of
1)
SKU:A1C19 Item#: A1C19
Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" D
Read MoreFrequently Bought Together
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Silver and Deming Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Master Drill Bit Metric Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Silver and Deming Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Master Drill Bit Metric Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Push-Type Retainer Nylon 10mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Nylon Cable Tie 15-1/4" Black
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Specialty Nut Steel M4.2-1.41
$0.00
Couldn't load pickup availability
Gravity Feed Dispenser
$0.00
Couldn't load pickup availability
Plug Taps and Drill Index
$0.00
Couldn't load pickup availability
Carbide Bur Index
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Replacement Wrench Pouch
$0.00
Couldn't load pickup availability
Silver and Deming Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" DTechnical Specifications
| Item#: | A1C19 |
|---|---|
| Description | Cabinet |
| Type | Drill Bits |
| Material | Metal |
| Style | Silver & Deming |
| Number of Compartments | 23 |
| Color | Brown |
| Will Accommodate | 1" to 1-1/2" |
| Width | 14-5/8 " |
| Height | 7-3/4 " |
| Depth | 7-3/8 " |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 12.1 lb |
