Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" D
(Pack of
1)
SKU:A1C18BL Item#: A1C18BL
Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" D
Read MoreFrequently Bought Together
Metric Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Silver and Deming Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fractional Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Silver and Deming Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Rocker Panel Molding Clip Nylon White 12 x 20mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper Trim Panel/Running Board Split Rivet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Fender Bumper Shield Retainer 11/16"
$0.00
Couldn't load pickup availability
Plastic Storage Box 6 Compartments
$0.00
Couldn't load pickup availability
Master Die Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metal Box For Mechanics Tool Sets
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric 1/2 Socket Blow Molded Case (*Empty Case Only)
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metal Box For Mechanics Tool Sets
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" DTechnical Specifications
| Item#: | A1C18BL |
|---|---|
| Description | Cabinet |
| Material | Metal |
| Style | Silver & Deming |
| Number of Compartments | 60 |
| Color | Blue |
| Will Accommodate | 33/64" to 63/64" |
| Width | 14-5/8 " |
| Height | 7-3/4 " |
| Depth | 7-3/8 " |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 14.83 lb |
