Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" D
(Pack of
1)
SKU:A1C18 Item#: A1C18
Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" D
Read MoreFrequently Bought Together
Master Tap Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
End Mill Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Master Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Master Tap Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
End Mill Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Master Drill Bit Cabinet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Metric Indented Hex Head Bolt with 17mm Washer
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Bumper and Radiator Support Drive Rivet
$0.00
Couldn't load pickup availability
Front Fender Push-Type Retainer Nylon 18mm
$0.00
Couldn't load pickup availability
Plastic Storage Box
$0.00
Couldn't load pickup availability
Carbide Bur Index
$0.00
Couldn't load pickup availability
Hex Shank Drill and Drive Index
$0.00
Couldn't load pickup availability
Replacement Wrench Pouch
$0.00
Couldn't load pickup availability
Replacement Punch Set Pouch
$0.00
Couldn't load pickup availability
Cabinet Multipurpose Cutting Tool Storage
$0.00
Couldn't load pickup availability
Product Description
Silver and Deming Drill Bit Cabinet, 7-3/4" H x 14-5/8" W x 7-3/8" DTechnical Specifications
| Item#: | A1C18 |
|---|---|
| Description | Cabinet |
| Type | Drill Bits |
| Material | Metal |
| Style | Silver & Deming |
| Number of Compartments | 60 |
| Color | Brown |
| Will Accommodate | 33/64" to 63/64" |
| Width | 14-5/8 " |
| Height | 7-3/4 " |
| Depth | 7-3/8 " |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 14.0 lb |
