Not An Exit Label, Adhesive Vinyl, Black/White, 10x14"
(Pack of
1)
SKU:1668901 Item#: 1668901
Not An Exit Label, Adhesive Vinyl, Black/White, 10x14"
Read MoreCouldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Eyewash Refill Cartridge
Couldn't load pickup availability
PhysiciansCare Ibuprofen, 200 mg
Couldn't load pickup availability
Automotive Refinishing Tape 3/4" x 60 Yards
Couldn't load pickup availability
Refrigerant Liquid Style C Pipe Marker Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Danger All Persons Using This Grinder Must Wear Goggles Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Refrigerant Liquid Style F Pipe Marker Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Premium Polypropylene Packaging Tape 2" x 55 Yards
Couldn't load pickup availability
High-Strength Double Side Molding Tape 5/8" x 50'
Couldn't load pickup availability
Protective Seat Cover 32 x 14 x 38"
Couldn't load pickup availability
Phillips Truss Head Sheet Metal Screw Steel 15mm
Couldn't load pickup availability
Rocker Door and Exterior Molding Retainer
Couldn't load pickup availability
Miniature Incandescent Bulb 12V 2CP
Couldn't load pickup availability
Caution Laser Radiation Do Not Stare Into Beam Class II Laser Product Sign With Beam Picto, Fibergls
Couldn't load pickup availability
Danger Ear Protection Must Be Worn In This Area Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Danger Forklift Traffic Area. Label with Picto, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Product Description
Not An Exit Label, Adhesive Vinyl, Black/White, 10x14"Technical Specifications
| Item#: | 1668901 |
|---|---|
| Type | Not An Exit |
| Color | Black/White |
| Size | 10x14 " |
| Language | English |
| Material | Adhesive Vinyl |
| Legend | Not An Exit |
| Sign Header | NOT AN EXIT |
| Front Legend | Not An Exit |
| Height | 10 " |
| Style | Labels |
| Width | 14 " |
| Description | Directional Sign |
| Quantity Per Package | 1 Ea. |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov